עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרי אינטרנט
אתר האינטרנט של העסק שלכם הוא ה-דרך שבה אנשים ימצאו את העסק שלכם היום במאה ה-21. אתר אינטרנט מעוצב היטב, מהיר, שתואם את השירותים שאתם מעוניינים להציע ללקוחות שלכם, ישפיע מאוד על הנוכחות העסקית שלכם - ובסופו של דבר על מכירות. אצלנו בסטודיו פטל נציע לכם עיצוב מהודק ומדויק שצמוד לעבודת מתכנתים מוקפדת, מודרנית ומהירה.
קודם כל אפיון
מה אתם מחפשים? אתר תדמית? חנות אינטרנטית? אולי גם כמה דפי נחיתה? פורום או רשימת תפוצה? תוך יחס חם וליווי צמוד בסטודיו פטל נבין ביחד בדיוק מה אתם צריכים, לא פחות ולא יותר. אפיון מדויק מקל גם על הלקוח להבין מה הוא מחפש, ומוביל בסופו של דבר לתהליך עבודה מהיר יותר וגם זול יותר, בלי לקבל דברים שאתם לא צריכים. אפיון מצוין הוא אבן הפינה של אתר מצוין.
אפיון ממשק וחווית משתמש
אתר טוב צריך להיות לא רק יפה - אלא גם כזה הלוקח את הלקוח שלכם לאן שאתם רוצים שהוא יגיע במהירות וביעילות, בלי לבלבל אותו בדרך. אם זה לחלון השארת פרטי יצירת קשר, לדף הרכישה או לעיון בהוראות ההגעה לכתובת העסק - הלקוח צריך להבין מה אנחנו רוצים שהוא יעשה, בלי הסחות דעת. חווית השימוש של הגולש צריכה להיות נעימה וברורה. הניסיון שלנו באפיון ממשק וחווית משתמש הוא בדיוק מה שאתם צריכים.
בחירת קו עיצובי
אם כבר יש לעסק שלכם מיתוג, נדאג להתאים את האתר שלכם בדיוק אליו, ואם לא - נבחר קו עיצובי שיתאים לכם ולמה שאתם רוצים לשדר. נדאג לספק לכם עיצוב מרשים, תוך דו-שיח מתמיד, שכבר במבט ראשון ישבה את הלקוח. עיצוב נכון, שמשדר מה שאתם רוצים שהלקוחות שלכם יקלטו, הוא רכיב קריטי בבניית הנוכחות האינטרנטית של העסק שלכם. בסטודיו פטל עושים עיצובים שמשאירים רושם ראשוני מקצועי על הלקוחות שלכם.
תכנות
אחרי הדו-שיח הפורה שלכם עם מחלקת העיצוב, העיצוב המוכן עובר אל מחלקת הפיתוח. בסטודיו פטל משתמשים בטכנולוגיות המודרניות והעדכניות ביותר כדי להבטיח ביצועים מהירים שתואמים את כל המכשירים החדישים ביותר. מהסמארטפון ועד המחשב, תקבלו אתר מהיר שתואם את הסטנדרטים העדכניים ביותר של מנועי החיפוש השונים, מה שמבטיח נוכחות במיקומים גבוהים בתוצאות חיפוש בגוגל. אם מדובר בחנות אינטרנטית - בסטודיו פטל יבנו עבורכם סביבת רכישה בטוחה ומאובטחת, שבה כולם יכולים לקנות בראש שקט - עם אשראי או פייפאל.
תפעול ועדכון האתר - אין קל מזה
כשאנחנו נפרדים לשלום מכם, רק עד הפעם הבאה כמובן, אנחנו משחררים אתכם עם אתר שבו כל דבר שביקשתם ניתן לעריכה ולניהול על ידכם, בקלות ומהירות, בלי שתצטרכו לבזבז זמן בתקשורת איתנו. אנחנו מבטיחים שניהול התוכן באתרכם יהיה קל, אינטואיטיבי ופשוט. הפעם הבאה שנשתמע תהיה רק בפרויקט הבא :)
בין לקוחותינו